دیجیتال

اپل تولید آیفون ۱۲ را ۲ میلیون دستگاه افزایش داد

iphone12

اپل تولید آیفون ۱۲ را ۲ میلیون دستگاه افزایش داد

به ‌نظر می‌رسد درخواست برای خرید آیفون ۱۲ آنقدری زیاد بوده که اپل تولید این گوشی را ۲ میلیون دستگاه افزایش داده است.

تولید آیفون 12

تولید آیفون 12

فروش ایفون 12 و آیفون 12پرو از هفته پیش شروع شد و به‌نظر می‌رسد مردم در سرتاسر دنیا از گوشی جدیداپلبسیار استقبال کرده‌اند. این استقبال به اندازه‌ای بوده که بر اساس گزارش‌ها، اپل تولید آیفون ۱۲ را دو میلیون دستگاه افزایش داده است. کاملا مشخص است که طراحی مسطح این گوشی، صفحه‌نمایش OLED و استفاده از تکنولوژی 5G بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، اپل پیش‌بینی کرده است در خواست برای گوشی‌های آیفون ۱۲ به ۸۰ تا ۸۵ میلیون دستگاه برسد. حتی پیش‌بینی می‌شود اپل در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۲۳۰ تا ۲۴۰ میلیون دستگاه گوشی ایفون۱۲ راهی بازار کند.  این احتمال هم وجود دارد که آیفون‌های ۱۲ بتوانند به موفق‌ترین محصولات تاریخ اپل تبدیل شوند. رکورد فعلی فروش آیفون دراختیارایفون6و ایفون6پلاس است؛ اپل ۲۲۴ میلیون دستگاه از این گوشی‌ها راهی بازار کرد.

مینگ-چی کو، تحلیل‌گر سرشناس محصولات اپل، به این موضوع اشاره کرده بود که پیش‌فروش آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو چیزی بین ۷ تا ۹ میلیون دستگاه خواهد بود. این تحلیل‌گر پیش‌بینی کرده است که بین ۶۰ تا ۷۰ درصد فروش سری آیفون‌ ۱۲ مربوط به آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو خواهد بود و فروش آیفون12پرومکس و آیفون12 مینی، ۱۵ تا ۲۰ درصد فروش کل آیفون‌های ۱۲ را به خود اختصاص خواهند داد.

مطلب:اپل تولید آیفون ۱۲ را ۲ میلیون دستگاه افزایش داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.