رویه ارسال سفارش

ثبت، پردازش و ارسال سفارش روز کاری به معنی روز شنبه تا پنچ شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در بازه ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری پردازش  و ارسال می‌‏شوند.رویه ارسال سفارش

گوشی سنتر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در گوشی سنتر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت گوشی سنتر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

گوشی سنترمجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گوشی سنتر محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همکاران و یا عمده فروش ها که خرید بالای یک عددسفارش(منظور یک عدد گوشی یا ..) رو داشته باشند حتما باید جواز کسب فعالیت مکان اصلی خود را از طریق پشتیبانی یا ایمیل ارایه دهند در غیر این صورت سفارش  کلیه فاکتور لفو خواهد شد .

از فروشگاه دیگر ما هایفون دیدن کنید.

مطلب:رویه ارسال سفارش