دیجیتال

شکایت خریداران آیفون ۱۲ از لبه های تیز گوشی

ایفون12

شکایت خریداران آیفون ۱۲

آیفون ۱۲ به عنوان محصول جدید اپل اخیرا روانه بازار شد، اما بسیاری از خریداران با انتشار ویدیوهای متعدد نسبت به لبه های تیز این گوشی شکایت کردند.

شکایت خریداران آیفون ۱۲

شکایت خریداران آیفون ۱۲

اپل برای گوشی هاس سری 12 نسبت به سری قبل طراحی نسبتا جدیدی را در نظر گرفت، اما بسیاری از کاربران این طراحی جدید را نامناسب دانسته و نسبت به آن واکنش منفی نشان دادند. لبه های تیز آیفون ۱۲ یکی از پربحث‌ترین موضوعات فعلی در فضای مجازی محسوب می‌شود؛ به گونه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی مختلف شاهد تعداد زیادی از ویدیوهای مربوط به این موضوع هستیم. در این ویدیوها خریداران محصول جدید اپل از لبه های تیز این گوشی شکایت کرده و برخی حتی نشان دادن که با این لبه های تیز می‌توان به پوست کندن میوه پرداخت.

یکی از خریداران آیفون ۱۲ نشان می‌دهد که چگونه می‌توان با لبه های تیز گوشی آیفون ۱۲ سیب را پوست کند. علاوه بر پوست کندن میوه، بسیاری از کاربران به ویژه کاربران چینی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کردند که لبه های تیز محصول جدید اپل باعث بریدن دست می‌شود که از وجود یک مشکل اساسی در این گوشی حکایت دارد. انتشار چنین اخبار و ویدیوهایی در فضای مجازی باعث شده است تا متقاضیان این گوشی در هنگام خرید دچار تردید شوند.

 

مطلب:شکایت خریداران آیفون ۱۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.